logo KSI ;)

Klub Spostrzegawczych Inaczej ;)


KSI ;) to bardzo elitarny i bardzo wyjątkowy klub. Jego powstanie owiane jest tajemnicą i licznymi legendami. Kilka faktów jednak nie ulega wątpliwości.

Dawno, dawno temu w usenecie spotkało się dwoje ludzi. Tradycja przekazała nam ich imiona. Ona zwała się Kasia. On zwał się Marcin. Spotkali się na grupie dyskusyjnej o dźwięcznej nazwie pl.soc.dekadentyzm.

Jakiś czas później powstał KSI ;) czyli Klub Spostrzegawczych Inaczej.

Po co o tym piszę? Otóż dlatego, iż mam niewątpliwy zaszczyt być Prezesem tegoż klubu. Tak mnie to niezmiernie cieszy, że muszę się tym po prostu pochawlić. Tak zaszczytnego tytułu nie byłbym w stanie przemilczeć na swej domowej stronie.

Obecnie klub ten liczy sobie pięcioro członków, co nadal stawia go w czołówce Klubów elitarnych. Tutaj powinien znaleźć się link do strony głównej KSI ;), która powstaje. Chwilowo jeszcze jej nie ma, ale jak donoszą dobrze poinformowane źródła - lada milenium będzie gotowa, a wtedy będziecie mogli znaleźć więcej informacji na temat tego pięknego klubu. Tymczasem zapraszam na psd. :)

Możesz też rzucić okiem na stronę poświęconą Problemowi Motyla.

Ach, należy wspomnieć, że wystrój tej strony jest tworem Niny Liedtke. Jest przy tym również zapowiedzią tego, co będzie można zobaczyć na oficjalnej stronie KSI;), która to strona uświetni Sieć swoją obecnością już lada milenium.


Słowa napisał: Marcin Sieńko
Data ostatniej aktualizacji: 04. 11. 2003